Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sprawa Chrystusa

Sprawa Chrystusa (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Case for Christ
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5
Opis:
Oglądaj Sprawa Chrystusa Lektor PL film za darmo online Lee (Mike Vogel, „Służące”) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona (Erika Christensen, „Weronika postanawia umrzeć”) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Sprawa Chrystusa
  • Sprawa Chrystusa online
  • Sprawa Chrystusa za darmo
  • Sprawa Chrystusa Lektor PL
  • Sprawa Chrystusa Lektor PL online
  • Sprawa Chrystusa oglądaj
  • Sprawa Chrystusa Lektor PL bez limitów
  • Sprawa Chrystusa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sprawa Chrystusa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.