Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Spółka rodzinna

Spółka rodzinna (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Family Romance, LLC
Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Spółka rodzinna Lektor PL film za darmo online Są młodzi, odważni i żądni przygód. Problem w tym, że są również niepełnosprawni – Matt (Grant Rosenmeyer) i Scotty (Hayden Szeto) poruszają się na wózkach inwalidzkich, a Mo (Ravi Patel) niemal całkowicie stracił wzrok. Jednak kiedy dowiadują się, że w Montrealu istnieje dom publiczny dla osób takich jak oni, nic nie może powstrzymać ich przed wyruszeniem w najbardziej szaloną podróż życia. To nie tylko niepowtarzalna szansa na utratę dziewictwa, ale przede wszystkim okazja, by udowodnić sobie i innym, że mimo wszystkich niedogodności i barier ich życie również ma sens.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Spółka rodzinna
  • Spółka rodzinna online
  • Spółka rodzinna za darmo
  • Spółka rodzinna Lektor PL
  • Spółka rodzinna Lektor PL online
  • Spółka rodzinna oglądaj
  • Spółka rodzinna Lektor PL bez limitów
  • Spółka rodzinna bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Spółka rodzinna online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.