Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Spirited Away: W krainie Bogów

Spirited Away: W krainie Bogów (2001) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Spirited Away - Sen to Chihiro no kamikakushi - 千と千尋の神隠し
Czas trwania:
125 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Spirited Away: W krainie Bogów Dubbing PL film za darmo online Chihiro jest kapryśną, upartą dziesięcioletnią dziewczynką, która uważa, że cały świat powinien spełniać jej zachcianki. Gdy rodzice oznajmiają jej, że trzeba będzie wyprowadzić się z domu, Chihiro jest z tego powodu zła i nie myśli tego ukrywać. Zabrnąwszy w tajemniczą ślepą uliczkę, rodzina staje nagle przed ogromnym czerwonym domem, do którego wnętrza prowadzi niekończący się tunel, rozwarty jak ogromne usta. Wkrótce okazuje się, że Chihiro i jej rodzice wtargnęli do świata zamieszkanego przez starożytnych bogów i magiczne stworzenia, świata, którym rządzi demoniczna czarownica, okrutna Yubaba.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Spirited Away: W krainie Bogów
  • Spirited Away: W krainie Bogów online
  • Spirited Away: W krainie Bogów za darmo
  • Spirited Away: W krainie Bogów Dubbing PL
  • Spirited Away: W krainie Bogów Dubbing PL online
  • Spirited Away: W krainie Bogów oglądaj
  • Spirited Away: W krainie Bogów Dubbing PL bez limitów
  • Spirited Away: W krainie Bogów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Spirited Away: W krainie Bogów online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.