Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Spider-Man: Homecoming
Czas trwania:
133 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Spider-Man: Homecoming Lektor PL film za darmo online Młody Peter Parker/Spider-Man, poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May. Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka. Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko "Spider-Manem z sąsiedztwa". Jednak kiedy pojawia się Vulture, nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Spider-Man: Homecoming
  • Spider-Man: Homecoming online
  • Spider-Man: Homecoming za darmo
  • Spider-Man: Homecoming Lektor PL
  • Spider-Man: Homecoming Lektor PL online
  • Spider-Man: Homecoming oglądaj
  • Spider-Man: Homecoming Lektor PL bez limitów
  • Spider-Man: Homecoming bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Spider-Man: Homecoming online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.