Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Speed: Niebezpieczna Prędkość

Speed: Niebezpieczna Prędkość (1994) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Speed
Czas trwania:
116 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Speed: Niebezpieczna Prędkość Lektor PL film za darmo online Młody gliniarz z brygady antyterrorystycznej Jack Traven (Keanu Reeves) jest znany ze swej błyskotliwości i niepokornej duszy. Ma on niedokończone porachunki z socjopatycznym przestępcą Howardem Paynem (Dennis Hopper), przez którego omal nie zginął podczas jednej z akcji. Teraz Traven stawia czoła nowemu wyzwaniu, ma szansę spłacić dług. Payne bowiem zainstalował bombę w zatłoczonym autobusie żądając wysokiego okupu. Wybuch nastąpi, gdy autobus zmniejszy prędkość poniżej 80 km/h. Traven musi uratować niewinnych pasażerów albo... zginąć. Dramat ma miejsce w Los Angeles w czasie porannych godzin szczytu... [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Speed: Niebezpieczna Prędkość
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość online
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość za darmo
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość Lektor PL
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość Lektor PL online
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość oglądaj
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość Lektor PL bez limitów
  • Speed: Niebezpieczna Prędkość bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Speed: Niebezpieczna Prędkość online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.