Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach
2852 wyświetleń

Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach

(2003)
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Po eksplozji, na której doszło na łodzi, Mitch Buchannon (David Hasselhoff) przez trzy lata cierpiał na amnezję. Wyjechał na terapię do Los Angeles, gdzie udało mu się dojść do siebie po ostatnich tragicznych przejściach. Teraz wraca na Hawaje. Planuje ślub ze swoją narzeczoną, Allison (Alexandra Paul), która jest łudząca podobna do jego dawnej miłości, policjantki Stephanie Holden. Nie wie, że dziewczyna jest wspólniczką jego odwiecznego wroga, Masona Sato (Cary-Hiroyuki Tagawa), który planuje zemścić się na Mitchu. Tymczasem trwają przygotowania do wesela, na które zaproszeni zostają przyjaciele Buchannona, m.in. piękna C.J. Parker (Pamela Anderson). Na Hawaje przybywa też jego była żona, Neely Capshaw (Gena Lee Nolin). Kobieta chce odzyskać Mitcha i robi wszystko, by nie dopuścić do uroczystości. Kontynuacja przygód bohaterów popularnego serialu

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach
  • Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach online
  • Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach za darmo
  • Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach Lektor PL
  • Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach Lektor PL online
  • Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach o
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach online

zobacz również:
See
See (2019)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.