Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Solan i Ludwik - Misja Księżyc

Solan i Ludwik - Misja Księżyc (2018) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Månelyst i Flåklypa - Louis & Luca: Mission to the Moon
Czas trwania:
80 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Solan i Ludwik - Misja Księżyc Dubbing PL film za darmo online Pełna niesamowitych przygód kosmiczna wyprawa astronauty Solana i jeża Ludwika. Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały astronauta Solan i nieco bardziej ostrożny jeż Ludwik. Ich pojazdem ma się stać rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, nie zawsze udane… Na miejsce startu przybywa ekipa telewizyjna, a przygotowania do lotu śledzi w napięciu cały kraj. Wszyscy trzymają kciuki za dzielnych, choć nietypowych astronautów. Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i staną się słynnymi astronautami? Czy jako pierwsi postawią na Księżycu swoje łapy, a potem wrócą cali i zdrowi? Ich podróż będzie pełna niespodzianek!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc online
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc za darmo
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc Dubbing PL
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc Dubbing PL online
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc oglądaj
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc Dubbing PL bez limitów
  • Solan i Ludwik - Misja Księżyc bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Solan i Ludwik - Misja Księżyc online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.