Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Słońce o północy
6866 wyświetleń

Słońce o północy (2016) Lektor PL
Czas trwania:
93 minuty
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj za darmo Słońce o północy Lektor PL filmy Szesnastoletnia Lia (Devery Jacobs) po śmierci matki udaje się do babci na głęboką prowincję. Zrozpaczona dziewczyna marzy o powrocie do miejskiego życia. Pewnego dnia podejmuje decyzję o ucieczce. Zamiast dotrzeć do pobliskiego miasteczka kończy jednak w głuszy. Znajduje ją tam doświadczony myśliwy Alfred (Duane Howard). Między zbuntowaną nastolatką a mężczyzną rodzi się przyjaźń. W trakcie podróży Alfred zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Lea musi znaleźć sposób, aby wydostać siebie i przyjaciela z opresji. Produkcja została nagrodzona na wielu festiwalach filmowych, m.in. Bentonville Film Festival.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Słońce o północy
  • Słońce o północy online
  • Słońce o północy za darmo
  • Słońce o północy Lektor PL
  • Słońce o północy Lektor PL online
  • Słońce o północy oglądaj
  • Słońce o północy Lektor PL bez limitów
  • Słońce o północy bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Słońce o północy online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.