Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sny wędrownych ptaków

Sny wędrownych ptaków (2018) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Pájaros de verano
Czas trwania:
125 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Sny wędrownych ptaków Napisy PL film za darmo online Kolumbia lat 90. Jałowe i wietrzne pustkowie na granicy kraju zamieszkuje lud Indian Wayúu. Podczas plemiennego obrzędu wchodzenia w dorosłość Zaida (Natalia Reyes) wykonuje tradycyjny taniec, którym kusi potencjalnego kandydata na męża - Rapayeta (José Acosta). Jednak Ursula (Carmiña Martínez), stojąca na czele klanu, stawia młodemu Rapayetowi wysoką cenę, jaką ten ma zapłacić za Zaidę. Rapayet szuka sposobu na szybkie zdobycie pieniędzy. Wraz ze swoim wspólnikiem, Moisesem (Jhon Narváez) spotykają amerykańskich hipisów szukających dojścia do dostawców marihuany. Rapayet i Moses sami wcielają się w rolę dealerów, a interes, który ubiją, będzie jedynie początkiem historii…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Sny wędrownych ptaków
  • Sny wędrownych ptaków online
  • Sny wędrownych ptaków za darmo
  • Sny wędrownych ptaków Napisy PL
  • Sny wędrownych ptaków Napisy PL online
  • Sny wędrownych ptaków oglądaj
  • Sny wędrownych ptaków Napisy PL bez limitów
  • Sny wędrownych ptaków bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sny wędrownych ptaków online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.