Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Slumdog. Milioner z ulicy
3032 wyświetleń

Slumdog. Milioner z ulicy

(2008)
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
18-letni Jamal Malik, chłopak ze slumsów Bombaju, bierze udział w indyjskiej wersji teleturnieju "Milionerzy" i jest bliski wygrania, po raz pierwszy w jego historii, 20 milionów rupii. Całe Indie trzymają za niego kciuki. Prowadzący program Prem Kumar nie darzy jednak Jamala sympatią. Nie może znieść myśli, że chłopak swym brawurowym występem usuwa go w cień. Ponadto Prem nie wierzy, że Jamal mógł znać odpowiedzi na wszystkie dotychczasowe pytania i przed ostatnim powiadamia policję o oszustwie. Jamal twierdzi, że nie oszukiwał. W czasie przesłuchania zaczyna opowiadać, w jakich okolicznościach posiadł wiedzę pozwalającą mu odpowiedzieć na pytania, które padły podczas teleturnieju. Przedstawia historię swojego niezwykłego życia, indyjskich gangów i wielkiej miłości.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Slumdog. Milioner z ulicy
  • Slumdog. Milioner z ulicy online
  • Slumdog. Milioner z ulicy za darmo
  • Slumdog. Milioner z ulicy Lektor PL
  • Slumdog. Milioner z ulicy Lektor PL online
  • Slumdog. Milioner z ulicy oglądaj
  • Slumdog. Milioner z ulicy Lektor PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Slumdog. Milioner z ulicy online

zobacz również:
Togo
Togo (2019)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.