Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Skowyt: Odrodzenie

Skowyt: Odrodzenie (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Howling: Reborn
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Skowyt: Odrodzenie Lektor PL film za darmo online W przeddzień zakończenia szkoły średniej, niczym nie wyróżniający się Will Kidman (Landon Liboiron) wreszcie zaczyna spotykać się z dziewczyną, której od dawna pragnął, Elianą Wynter (Lindsey ShawLindsey Shaw). Odkrywa także mroczny sekret ze swojej przeszłości... niedługo stanie się wilkołakiem. Starając się walczyć z przeznaczeniem i uratować ich miłość, jak również i życie, muszą stoczyć bitwę nie tylko z rosnącą rządzą krwi Willa, ale także z armią przerażających bestii, zdecydowanych ich zabić... a następnie nas wszystkich.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Skowyt: Odrodzenie
  • Skowyt: Odrodzenie online
  • Skowyt: Odrodzenie za darmo
  • Skowyt: Odrodzenie Lektor PL
  • Skowyt: Odrodzenie Lektor PL online
  • Skowyt: Odrodzenie oglądaj
  • Skowyt: Odrodzenie Lektor PL bez limitów
  • Skowyt: Odrodzenie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Skowyt: Odrodzenie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.