Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Skazani na siebie

Skazani na siebie (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Stuck on You
Czas trwania:
118 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Skazani na siebie Lektor PL film za darmo online Walt i Bob to trzydziesto paroletni bliźniacy syjamscy. Upośledzenie nie przeszkadza im jednak w czerpaniu radości z każdego dnia. Prowadzą swoją własną knajpkę i darzą się wzajemnym szacunkiem. Wszystko jednak zmienia się gdy Walt zamierza udać się do Hollywood z zamiarem spełnienia największego marzenia- zostania popularnym aktorem. Mimo wielu przeciwności losu bohaterom udaje się odnieść upragniony sukces. Występują w bijącym rekordy popularności serialu u boku samej Cher. Walt zachwycony jest swym nowym życiem o jakim od zawsze marzył. Z kolei Bob zmęczony jest luźnym stylem wielkiego świata show biznesu. Czy oboje zatem zdecydują się na ryzykowną operację rozłączenia?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Skazani na siebie
  • Skazani na siebie online
  • Skazani na siebie za darmo
  • Skazani na siebie Lektor PL
  • Skazani na siebie Lektor PL online
  • Skazani na siebie oglądaj
  • Skazani na siebie Lektor PL bez limitów
  • Skazani na siebie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Skazani na siebie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.