Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Skazani na przemoc

Skazani na przemoc (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Juveniles
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Skazani na przemoc Lektor PL film za darmo online Istnieją miejsca, w których nie obowiązują powszechnie przyjęte zasady. Żyją własnym życiem, rządzą się swoimi prawami i wymierzają sprawiedliwość po swojemu. Lucas Bates żyje w cieniu tragedii sprzed lat. Gdy był małym chłopcem, zamordowano jego ojca. Teraz, jako nastolatek, znów musi zmierzyć się z mroczną stroną swojego miasteczka, gdy jego siostra zakochuje się w synu najgroźniejszego gangstera w okolicy. Kłopotliwa relacja oraz świeżo poznane, prawdziwe okoliczności śmierci ojca, wywołują w nastolatku pragnienie zemsty.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Skazani na przemoc
  • Skazani na przemoc online
  • Skazani na przemoc za darmo
  • Skazani na przemoc Lektor PL
  • Skazani na przemoc Lektor PL online
  • Skazani na przemoc oglądaj
  • Skazani na przemoc Lektor PL bez limitów
  • Skazani na przemoc bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Skazani na przemoc online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.