Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Skaza

Skaza (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Damage
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Skaza Lektor PL film za darmo online Zwolniony z więzienia John Brickner (Steve Austin), próbuje zaadaptować się do życia wśród społeczeństwa. Pragnie także odkupić swoje winy i oczyścić sumienie, pomagając rodzinie mężczyzny, którego kiedyś zabił. Dlatego też staje w obliczu problemu, jakim jest zgromadzenie 250 tysięcy dolarów. Praca na budowie oraz w roli ochroniarza w miejscowym salonie nie pozwalają na to. John, za namową niejakiego Reno (Walton Goggins) i jego dziewczyny Frankie (Laura Vandervoort), postanawia brać udział w nielegalnych walkach. Problemem jest to, że pozostaje cały czas na zwolnieniu warunkowym. Tym razem potrzeba zgromadzenia gotówki wygrywa, jednak okazuje się, że Reno i Frankie także mają swoje kłopoty.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Skaza
  • Skaza online
  • Skaza za darmo
  • Skaza Lektor PL
  • Skaza Lektor PL online
  • Skaza oglądaj
  • Skaza Lektor PL bez limitów
  • Skaza bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Skaza online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.