Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Skarb narodów: Księga tajemnic

Skarb narodów: Księga tajemnic (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
National Treasure: Book of Secrets
Czas trwania:
124 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Skarb narodów: Księga tajemnic Lektor PL film za darmo online Dołącz do Nicolasa Cage'a w podnoszącej poziom adrenaliny wyprawie w poszukiwaniu zaginionego Złotego Miasta. Zakorzeniony w historii, otoczony mitami i tajemnicą film Disneya "Skarb Narodów: Księga Tajemnic" zabiera Cię w podróż dookoła świata, na przygodę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji w poszukiwaniu, oficjalnie nieistniejącej, Księgi Tajemnic - zbioru największych sekretów gromadzonych przez wieki. Jest tylko jeden szkopuł - by ją zdobyć Ben Gates musi porwać Prezydenta... Nieprzerwana akcja i rozbrajający humor gwarantują rozrywkę, do której będziesz wracał jeszcze wiele razy!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Skarb narodów: Księga tajemnic
  • Skarb narodów: Księga tajemnic online
  • Skarb narodów: Księga tajemnic za darmo
  • Skarb narodów: Księga tajemnic Lektor PL
  • Skarb narodów: Księga tajemnic Lektor PL online
  • Skarb narodów: Księga tajemnic oglądaj
  • Skarb narodów: Księga tajemnic Lektor PL bez limitów
  • Skarb narodów: Księga tajemnic bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Skarb narodów: Księga tajemnic online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.