Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sicario 2: Soldado

Sicario 2: Soldado (2018) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Sicario: Day of the Soldado
Czas trwania:
122 minuty
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 4/5
Opis:
Oglądaj Sicario 2: Soldado Napisy PL film za darmo online Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Sicario 2: Soldado
  • Sicario 2: Soldado online
  • Sicario 2: Soldado za darmo
  • Sicario 2: Soldado Napisy PL
  • Sicario 2: Soldado Napisy PL online
  • Sicario 2: Soldado oglądaj
  • Sicario 2: Soldado Napisy PL bez limitów
  • Sicario 2: Soldado bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sicario 2: Soldado online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.