Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Shinobi

Shinobi (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Shinobi
Czas trwania:
107 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Shinobi Lektor PL film za darmo online Ich rody walczyły między sobą od pokoleń. Oni jednak ulegli sile znacznie potężniejszej niż nienawiść - miłości. W wielkiej tajemnicy rozkwitło między nimi uczucie. Teraz jednak przyjdzie im stanąć przeciw sobie w śmiertelnym pojedynku. Shogun, Ieyasu Tokugawa, obawiając się buntu ze strony zaprawionych w walce rodów shinobi , postanawia się ich pozbyć, organizując krwawe zawody, mające na celu zagladę obu klanów. Szybko staje się jasne, iż bohaterowie tej dramatycznej opowieści, walczą z przeciwnikiem, z którym nie sposób wygrać - z przeznaczeniem. Czy nawet prawdziwa miłość nie jest w stanie z nim wygrać? Czy tragiczny los "Romea i Julii" stanie się również udziałem dwojga zakochanych w sobie adeptów ninja?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Shinobi
  • Shinobi online
  • Shinobi za darmo
  • Shinobi Lektor PL
  • Shinobi Lektor PL online
  • Shinobi oglądaj
  • Shinobi Lektor PL bez limitów
  • Shinobi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Shinobi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.