Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sherlock i upiorna panna młoda
7059 wyświetleń

Sherlock i upiorna panna młoda (2016) Lektor PL
Czas trwania:
94 minuty
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj Sherlock i upiorna panna młoda Lektor PL film za darmo online Londyn, 1895 rok. Przy Baker Street mieszka słynny detektyw Sherlock Holmes. Od lat rozwiązuje najbardziej skomplikowane kryminalne zagadki. W trudnych dochodzeniach pomaga mu doktor John Watson, któremu imponuje wybitna inteligencja i niespotykana spostrzegawczość przyjaciela. Tym razem uwagę mistrza dedukcji zwraca niezwykła historia Tomasa Ricolettiego, którego nawiedziła zmarła żona, Emelia. Kobieta w dniu swojego ślubu próbowała zastrzelić swojego wybranka, a kiedy nie jej się to nie udało, popełniła spektakularne samobójstwo. Teraz żądny zemsty duch upiornej panny młodej w tajemniczych okolicznościach pojawia się na spowitych mgłą ulicach miasta. Niedający się zwodzić pozorom Holmes i Watson podejmują się wyjaśnienia zagadki, w której kluczową rolę odrywają demony przeszłości. Ten przypadek przywodzi bowiem detektywowi na myśl inną sprawę - śmierci jego największego wroga, profesora Moriarty'ego, wybitnego matematyka i geniusza zła...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Sherlock i upiorna panna młoda
  • Sherlock i upiorna panna młoda online
  • Sherlock i upiorna panna młoda za darmo
  • Sherlock i upiorna panna młoda Lektor PL
  • Sherlock i upiorna panna młoda Lektor PL online
  • Sherlock i upiorna panna młoda oglądaj
  • Sherlock i upior
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Sherlock i upiorna panna młoda online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.