Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Selekcja: Odwrócony
20188 wyświetleń

Selekcja: Odwrócony

(2018)
Czas trwania:
70 minut
Gatunek:
Typ:

Ocena: 3/5

Opis:
Z Odry zostają wyłowione zwłoki mężczyzny. Zginął od precyzyjnego strzału w głowę, a ciało zostało obciążone kamieniami, co wskazuje na mafijne porachunki. Okazuje się, że zamordowany miał związek z lokalnymi strukturami partyjnymi. Sprawę bada Kuba Walczak z wrocławskiego Wydziału Kryminalnego. Szybko odkrywa, że jego śledztwo łączy się ze sprawą dawnej znajomej, Marii Zachary. Zachara i działający pod przykrywką agent, Bury, rozpracowywali niebezpieczną grupę przestępczą, dowodzoną przez Barbarę Radwaniec, której prawą ręką jest gangster Maksym. Film twórców "Policjantek i Policjantów" oraz "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego", zrealizowany w konwencji kina akcji. Prezentuje kulisy pracy antyterrorystów i tajnych operacji.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Selekcja: Odwrócony
  • Selekcja: Odwrócony online
  • Selekcja: Odwrócony za darmo
  • Selekcja: Odwrócony
  • Selekcja: Odwrócony online
  • Selekcja: Odwrócony oglądaj
  • Selekcja: Odwrócony bez limitów
  • Selekcja: Odwrócony bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Selekcja: Odwrócony online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.