Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Scott Pilgrim kontra reszta świata

Scott Pilgrim kontra reszta świata (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Scott Pilgrim vs. the World
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Scott Pilgrim kontra reszta świata Lektor PL film za darmo online Scott Pilgrim (Michael Cera), 22-letni bezrobotny basista zespołu rockowego Sex Bob-omb, spotyka dziewczynę swoich marzeń. Zakochany po uszy chłopak nie przeczuwa, że miłość do pięknej nieznajomej już wkrótce wywróci jego życie do góry nogami. Aby zdobyć serce Ramony Flowers (Mary Elizabeth Winstead), będzie musiał pokonać jej siedmiu byłych chłopaków. Iskrząca dowcipem, komiksowa historia autorstwa niedoścignionego mistrza gatunku Edgara Wrighta ("Wysyp żywych trupów" i "Hot Fuzz – ostre psy"). Gdy bycie SINGLEM przestaje być cool, DOŁADUJ SIĘ miłością, nim skończy się twa GRA.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Scott Pilgrim kontra reszta świata
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata online
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata za darmo
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata Lektor PL
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata Lektor PL online
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata oglądaj
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata Lektor PL bez limitów
  • Scott Pilgrim kontra reszta świata bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Scott Pilgrim kontra reszta świata online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.