Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Salut 7
7711 wyświetleń

Salut 7 (2017) Lektor PL
Czas trwania:
111 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj Salut 7 Lektor PL film za darmo online Stacja kosmiczna „Salut 7”, znajdująca się na orbicie w trybie bezzałogowym, niespodziewanie przestaje odpowiadać na sygnały z centrum lotów kosmicznych. Zostaje podjęta decyzja o wysłaniu na orbitę ekipy ratunkowej. Załoga statku kosmicznego powinna odszukać „martwą” stację i po raz pierwszy w historii kosmonautyki przeprowadzić przyłączenie do 20-tonowej niekontrolowanej bryły żelaza. Kosmonauci zdają sobie sprawę, że szanse na ich powrót na Ziemię są nikłe. Film powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń: lot do stacji „Salut 7” w 1985 roku uważany jest za najbardziej skomplikowaną misję w historii kosmonautyki.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Salut 7
  • Salut 7 online
  • Salut 7 za darmo
  • Salut 7 Lektor PL
  • Salut 7 Lektor PL online
  • Salut 7 oglądaj
  • Salut 7 Lektor PL bez limitów
  • Salut 7 bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Salut 7 online

zobacz również:
Urma
Urma (2020)
Ocena N/A

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.