Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rozróba w Rock Steady
2366 wyświetleń

Rozróba w Rock Steady (2018) Lektor PL
Czas trwania:
78 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Rozróba w Rock Steady Lektor PL filmy Stany Zjednoczone, niedaleka przyszłość. Młody Leroy (Heston Horwin) podejmuje naukę na Uniwersytecie Rock Steady. Na miejscu przekonuje się, że pełnię władzy w szkole dzierżą dwie otwarcie rywalizujące ze sobą frakcje: Kappa Brutus Omega i The High Society. Obiektem największego pożądania w Rock Steady są rowery. Kiedy więc pewnego dnia rower Leroya zostaje skradziony, chłopak wie, kto może być sprawcą. Zdeterminowany, by odzyskać własność, młodzieniec wypowiada osobistą wojnę obu zwalczającym się bractwom. Reżyser Trevor Stevens ("Facet z ogłoszenia") zabiera widzów w podróż do wypaczonej, postapokaliptycznej rzeczywistości amerykańskiego uniwersytetu, w której panuje bezprawie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rozróba w Rock Steady
  • Rozróba w Rock Steady online
  • Rozróba w Rock Steady za darmo
  • Rozróba w Rock Steady Lektor PL
  • Rozróba w Rock Steady Lektor PL online
  • Rozróba w Rock Steady oglądaj
  • Rozróba w Rock Steady Lektor PL bez limitów
  • Rozróba w Rock Steady bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rozróba w Rock Steady online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.