Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rozmowy z Masarykiem
5118 wyświetleń

Rozmowy z Masarykiem (2018) Lektor PL
Czas trwania:
80 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj za darmo Rozmowy z Masarykiem Lektor PL filmy Rekonstrukcja dyskusji wpływowego pisarza, Karela Čapeka (Jan Budař), oraz filozofa i prezydenta I Republiki Czechosłowackiej, Tomáša Garrigue Masaryka (Martin Huba). 26 września 1928 roku ci dwaj wysoko postawieni mężczyźni udają się do przyzamkowego ogrodu w Topol'čiankach na spotkanie. Jego celem jest omówienie przyszłości ich wspólnego dzieła literackiego. Dwóch przenikliwych i inteligentnych rozmówców konfrontuje swoje poglądy na temat polityki i autonomii literatury, zadaje niewygodne pytania i obraża się wzajemnie. Inspiracją do powstałych dialogów była korespondencja tych osobistości i książka ich autorstwa. Odtwórca tytułowej roli był nominowany do Czeskich Lwów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rozmowy z Masarykiem
  • Rozmowy z Masarykiem online
  • Rozmowy z Masarykiem za darmo
  • Rozmowy z Masarykiem Lektor PL
  • Rozmowy z Masarykiem Lektor PL online
  • Rozmowy z Masarykiem oglądaj
  • Rozmowy z Masarykiem Lektor PL bez limitów
  • Rozmowy z Masarykiem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rozmowy z Masarykiem online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.