Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe
5276 wyświetleń

Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe (2017) Lektor PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe Lektor PL film za darmo online Sandra Cale (Denise Zich) wybiera się w rodzinne strony na spotkanie maturzystów. Prosi swojego szefa Petera, z którym łączy ją romans, aby towarzyszył jej w podróży. Choć mężczyzna obiecuje, że opuści żonę, tuż przed wyjazdem zmienia zdanie. Wtedy Sandra przypadkowo spotyka Luke'a (Patrik Fichte), dawnego kolegę ze szkoły. Okazuje się, że przed laty oboje byli w sobie zakochani. Postanawiają, że podczas spotkania klasowego będą udawać parę. Koledzy są zaskoczeni tą wiadomością.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe
  • Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe online
  • Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe za darmo
  • Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe Lektor PL
  • Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe Lektor PL online
  • Rosamunde Pilcher: Spotkan
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.