Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca
3986 wyświetleń

Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca

(2018)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Absolwentka szkoły dziennikarskiej, Iris Harding (Lena Meckel), dostaje zlecenie od nieznajomej Grety. Kobieta chce spełnić ostatnią wolę zmarłego ojca, Johna, który prosił ją o odnalezienie swojej młodzieńczej miłości. Iris ma zdobyć informacje na jej temat. Greta nalega jednak, żeby zachowała historię w tajemnicy. Maura (Andrea L'Arronge), ostatnia żona Johna, oraz jej syn Patrick (Frederik Götz) nie mogą dowiedzieć się o zleceniu. Choć mieszkańcy wioski są pomocni, poszukiwania okazują się skomplikowane. Gdy dziewczyna w końcu odkrywa, kto był tajemniczą ukochaną Johna, w życiu wielu osób zachodzi przewrót.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca
  • Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca online
  • Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca za darmo
  • Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca Lektor PL
  • Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojc
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rosamunde Pilcher: Ostatnia wola naszego ojca online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.