Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście
3852 wyświetleń

Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście

(2018)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Nelly (Maxi Warwel) zostaje świadkową na ślubie swojej siostry Eve (Kim-Sarah Brandts). Drużbą pana młodego, Billa (Kieran Stuart), jest jego najlepszy przyjaciel Leo (Florian Odendahl). Narzeczeni chętnie zeswataliby tę dwójkę, jednak Nelly i Leo spotkali się już wcześniej i czują do siebie niechęć. Eve ma niespodziankę dla siostry i swojego ojca, Tony'ego (Götz Schubert). Zaprosiła bowiem na ślub swoją matkę Sofię (Carin C. Tietze), która przed laty porzuciła męża i córki. Krewni są poddenerwowani i zaskoczeni. Postanawiają jednak opanować emocje, by nie zepsuć ślubu ciężarnej Eve.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście
  • Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście online
  • Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście za darmo
  • Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście Lektor PL
  • Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście Lektor PL onl
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rosamunde Pilcher: Odziedziczone szczęście online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.