Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety
2541 wyświetleń

Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety

(2016)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Mieszkający i praktykujący w niewielkiej miejscowości St. Mark w Kornwalii lekarz od lat szuka godnego następcy. Okazuje się, że jest tylko jedna osoba zainteresowana przejęciem jego praktyk - doktor Nael Rayan (Xaver Hutter). Był on kiedyś, podczas studiów, wielką miłością Helen Thomson (Anja Knauer), która jest honorową burmistrzynią miasteczka. Miłość sprzed lat miała nieszczęśliwy koniec, a teraz Helen ma wyjść za mąż. Warunkiem przyjęcia nowego lekarza jest też wymóg posiadania pewnych zdolności aktorskich, ponieważ ma on zagrać główną rolę w sztuce wystawianej podczas obchodów 500-lecia miasteczka.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety
 • Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety online
 • Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety za darmo
 • Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety Lektor PL
 • Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety Lektor PL online
 • Rosamu
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • Dominika6669 on 29th March 2019 02:15am
  Tysiące filmów i seriali online! Najnowsze premiery tylko u nas w najlepszej
  jakości! Zapraszam: https://bit.ly/2tOz4Zs
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.