Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Romantic Comedy

Romantic Comedy (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Komedia Romantyczna
Czas trwania:
79 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Romantic Comedy Lektor PL film za darmo online Gdy dorastała, reżyserka filmu Elizabeth Sankey, która jest również jego narratorką, z przysłowiowymi wypiekami na twarzy oglądała popularne i święcące triumfy, zwłaszcza w latach dziewięćdziesiątych, komedie romantyczne. "Kiedy Harry poznał Sally" czy "Uciekająca panna młoda" znacząco wpłynęły i ukształtowały jej postrzeganie związków, emocji i miłości jako takiej. Po latach artystka uświadomiła sobie, że ich wpływ w większości był jednak zdecydowanie negatywny. A wpisane w gatunek seksizm, tradycyjny podział ról ze względu na płeć, portretowanie świata białych, pochodzących z klasy średniej i heteroseksualnych par przyczyniają się do podtrzymania konserwatywnego porządku społecznego. Złożony z klipów oraz fragmentów kultowych i uwielbianych na całym świecie komedii romantycznych dokument Sankey to wnikliwa analiza i krytyka zachowawczego gatunku. Stawiająca jednocześnie pytania o jego przyszłość i możliwości wyjścia z pewnego rodzaju klinczu i kulturowego impasu, w jakim zdają się tkwić filmowi bohaterowie, a wraz z nimi sami widzowie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Romantic Comedy
  • Romantic Comedy online
  • Romantic Comedy za darmo
  • Romantic Comedy Lektor PL
  • Romantic Comedy Lektor PL online
  • Romantic Comedy oglądaj
  • Romantic Comedy Lektor PL bez limitów
  • Romantic Comedy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Romantic Comedy online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.