Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Revenge
10075 wyświetleń

Revenge (2017) Napisy PL
Czas trwania:
108 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj Revenge Napisy PL film za darmo online Pełnometrażowy debiut francuskiej reżyserki Coralie Fargeat to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych wariacji ostatnich lat na gatunek określany jako "revenge movies". Zaczyna się pozornie bardzo niewinne. Ot, upojny i wypełniony rozkoszami cielesnymi wyjazd, na który przystojny i zamożny Richard zabiera swoją kochankę, typową blondwłosą piękność Jen (Matilda Lutz). Niespodziewanie do położonego na pustynnym odludziu luksusowego domu przyjeżdżają jego nie mniej bogaci i uprzywilejowani koledzy, z którymi mężczyzna zwykł wybierać się na polowania. W pewnym momencie Jen pada ofiarą ich rozbudzonych żądzy, a przerażeni i spanikowani "prawdziwi faceci" postanawiają w akcie desperacji pozbyć się jej raz na zawsze. Ich plan jednak się nie udaje, dziewczyna bowiem nie poddaje się bez walki. Rozpoczyna się krwawa jatka, pełna nagłych zwrotów akcji, napędzana przez dzikie pragnienie zemsty i odwetu za doznane krzywdy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Revenge
 • Revenge online
 • Revenge za darmo
 • Revenge Napisy PL
 • Revenge Napisy PL online
 • Revenge oglądaj
 • Revenge Napisy PL bez limitów
 • Revenge bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Revenge online

zobacz również:

Komentarze

 • bionick on 6th June 2018 04:39am
  Muszę. Poziom błędów logicznych, sytuacji niemożliwych i braku realizmu
  sięga zenitu. W ostatniej scenie brakuje tylko aby po wszystkim bohaterka,
  masturbując się cukinią, zadzwoniła do żony z przyznaniem się do romansu
  z jej mężem.
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.