Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Zagłada (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Resident Evil: Extinction
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Resident Evil: Zagłada Lektor PL film za darmo online Akcja "Resident Evil: Zagłada" dzieje się w 3 lata po wydarzeniach z drugiej części filmu. Alice (Milla Jovovich), prowadzi opancerzony konwój z ludźmi, którzy nie są zarażeni wirusem T, na Alaskę. Korporacja Umbrella nie zapanowała nad wirusem, wynikiem czego, cały świat został skażony. Jedyna szansa to dotarcie do najmniej zaludnionych regionów kuli ziemskiej. Dr Isaacs (Iain Glen), jeden z twórców wirusa, za wszelką cenę próbuje przeszkodzić ocalałym w dotarciu do celu. Pomaga mu, skonstruowany przez niego dzięki wirusowi T, mutant najnowszej generacji. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Resident Evil: Zagłada
  • Resident Evil: Zagłada online
  • Resident Evil: Zagłada za darmo
  • Resident Evil: Zagłada Lektor PL
  • Resident Evil: Zagłada Lektor PL online
  • Resident Evil: Zagłada oglądaj
  • Resident Evil: Zagłada Lektor PL bez limitów
  • Resident Evil: Zagłada bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Resident Evil: Zagłada online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.