Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Resident Evil: Afterlife
Czas trwania:
97 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Resident Evil: Afterlife Lektor PL film za darmo online W świecie spustoszonym przez wirus zamieniający ofiary w żywe trupy, Alice (Milla Jovovich) kontynuuje swoją podróż. Bohaterka odnajduje ocalałych ludzi i stara się zapewnić im bezpieczeństwo. Gdy walka na śmierć i życie z korporacją Umbrella sięga szczytu, bohaterka otrzymuje pomoc od starego przyjaciela. Nowy przywódca, który obiecuje bezpieczną przystań, wiedzie ocalałych do Los Angeles. Jednak miasto okazuje się być oblegane przez tysiące zombie. Alice i jej towarzysze znajdują się o krok od śmiertelnej pułapki. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Resident Evil: Afterlife
  • Resident Evil: Afterlife online
  • Resident Evil: Afterlife za darmo
  • Resident Evil: Afterlife Lektor PL
  • Resident Evil: Afterlife Lektor PL online
  • Resident Evil: Afterlife oglądaj
  • Resident Evil: Afterlife Lektor PL bez limitów
  • Resident Evil: Afterlife bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Resident Evil: Afterlife online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.