Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil 2: Apokalipsa (2004) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Resident Evil: Apocalypse
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Resident Evil 2: Apokalipsa Lektor PL film za darmo online Ekranizacja kultowej gry komputerowej. Dynamiczna akcja, znakomite efekty specjalne i porywające sceny walk. W finale pierwszej części "Resident Evil" Alice (Milla Jovovich) obudziła się na stole operacyjnym w opuszczonym ośrodku badawczym. Okazało się, że jej misja nie powiodła się: hordy żywych trupów wydostały się na powierzchnię ziemi i spustoszyły całe miasto Raccoon City. Alice odkryła, iż jej ciało zostało poddane biogenetycznym modyfikacjom przez naukowców z korporacji Parasol. Jest silniejsza, zręczniejsza, ma wyostrzone zmysły... Teraz będzie potrzebować swoich nowych zdolności bardziej, niż kiedykolwiek. Nadchodzi Apokalipsa... [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Resident Evil 2: Apokalipsa
  • Resident Evil 2: Apokalipsa online
  • Resident Evil 2: Apokalipsa za darmo
  • Resident Evil 2: Apokalipsa Lektor PL
  • Resident Evil 2: Apokalipsa Lektor PL online
  • Resident Evil 2: Apokalipsa oglądaj
  • Resident Evil 2: Apokalipsa Lektor PL bez limitów
  • Resident Evil 2: Apokalipsa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Resident Evil 2: Apokalipsa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.