Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rekin z jeziora
16756 wyświetleń

Rekin z jeziora (2015) Lektor PL
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Oglądaj za darmo Rekin z jeziora Lektor PL filmy Meredith Hernandez jest nadopiekuńczą samotną matką i jednocześnie najlepszą, zasłużoną dla lokalnej społeczności policjantką w małej sennej mieścinie nad Jeziorem Tahoe. Jednak spokój mieszkańców zostaje zakłócony, gdy miejscowy dealer egzotycznych zwierząt wychodzi z więzienia na warunkowe zwolnienie, a jeden z jego najcenniejszych okazów wymyka mu się z rąk. Wkrótce okolicą wstrząsa seria krwawych ataków na odpoczywających nad wodą ludzi. Do walki z groźną bestią z jeziora musi stanąć Meredith. W nierównej batalii i w odkryciu tajemnicy krwiożerczego zwierzęcia pomaga jej biolog Peter. Szybko odkrywają, że prawda jest dużo bardziej przerażająca, niż przypuszczali…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rekin z jeziora
  • Rekin z jeziora online
  • Rekin z jeziora za darmo
  • Rekin z jeziora Lektor PL
  • Rekin z jeziora Lektor PL online
  • Rekin z jeziora oglądaj
  • Rekin z jeziora Lektor PL bez limitów
  • Rekin z jeziora bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rekin z jeziora online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.