Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii
2733 wyświetleń

Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii

(2018) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Stefanie von Erlen (Hilde Dalik) chce udowodnić swojej matce, że i ona zasługuje na ślub. Zamierza spełnić dawne postanowienie, które powzięła wraz ze swoim najlepszym kolegą Lukasem (Sebastian Ströbel). Przyjaciele przysięgli sobie, że jeśli w wieku czterdziestu lat oboje będą samotni, wówczas się pobiorą. Podczas nerwowych przygotowań do ceremonii towarzyszą im organizatorzy wesel, Tom (Jan Hartmann) i Laura (Amy Mußul), oraz małżonkowie, którzy zamierzają odnowić swoją przysięgę, by uczcić złote gody.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii
  • Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii online
  • Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii za darmo
  • Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii Lektor PL
  • Rejs ku szczęściu - podróż poślubna
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Norwegii online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.