Logowanie

Oglądaj

Gatunki


 Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię
3040 wyświetleń

Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię

(2018)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Laura (Amy Mußul), organizatorka wesel, podczas rejsu na Sardynię współpracuje z nowym kolegą, Tomem (Jan Hartmann). Jest on szarmanckim, wysportowanym i gruntownie wykształconym mężczyzną. Pewna para w podeszłym wieku podczas pierwszego rejsu w swoim życiu chce zrobić to, co dawno już powinna uczynić, a czego nigdy tak naprawdę nie chciała - scementować swój związek węzłem małżeńskim. Jednak na drodze do ich szczęścia stoi pewna niewyjawiona tajemnica z przeszłości. Również Yvonne (Mira Bartuschek) i Paul zamierzają odnowić przysięgę podczas rejsu. Para nie może mieć własnych dzieci, a krótko przed podróżą dowiaduje się, że ich wniosek adopcyjny został pozytywnie rozpatrzony. Sprawy komplikują się, kiedy niespodziewanie pojawia się ojciec dziecka.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię
  • Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię online
  • Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię za darmo
  • Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię Lektor PL
  • Rejs ku szczęściu - Podróż pośl
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.