Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Red Butterfly

Red Butterfly (2014) Lektor PL
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5
Opis:
Oglądaj Red Butterfly Lektor PL film za darmo online Red Butterfly to szokujący thriller o parze kochanków, którzy nie mają szans na szczęście. Tonio i Cleo są dla siebie stworzeni, ale ich życie zaczyna się walić, gdy brat i najlepszy przyjaciel wplątuje ich we własne problemy. Mężczyzna jest odpowiedzialny za śmierć prostytutki i zmusza Tonia do zatuszowania sprawy. Już wkrótce śladem podejrzanego przedawkowania rusza nieustępliwy śledczy, TC naraża się brutalnemu kryminaliście, a Cleo wraca do dawnego nałogu. Przyjaciele stają przeciwko sobie, kochankowie nie mogą się dogadać, a całej trójce grozi ogromne niebezpieczeństwo. Czy Tonio i Cleo zdołają wyplątać się z piekła zgotowanego im przez TC? A może heroina, depresja i kolejni wrogowie zniszczą im życie?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Red Butterfly
  • Red Butterfly online
  • Red Butterfly za darmo
  • Red Butterfly Lektor PL
  • Red Butterfly Lektor PL online
  • Red Butterfly oglądaj
  • Red Butterfly Lektor PL bez limitów
  • Red Butterfly bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Red Butterfly online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.