Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ratchet i Clank

Ratchet i Clank (2016) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Ratchet & Clank
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ratchet i Clank Dubbing PL film za darmo online Kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Wyczekiwana przez miliony fanów „egranizacja" serii „Ratchet i Clank” to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ratchet i Clank
  • Ratchet i Clank online
  • Ratchet i Clank za darmo
  • Ratchet i Clank Dubbing PL
  • Ratchet i Clank Dubbing PL online
  • Ratchet i Clank oglądaj
  • Ratchet i Clank Dubbing PL bez limitów
  • Ratchet i Clank bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ratchet i Clank online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.