Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Ostatnia krew (2019) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Rambo: Last Blood
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Rambo: Ostatnia krew Napisy PL film za darmo online John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Rambo: Ostatnia krew
  • Rambo: Ostatnia krew online
  • Rambo: Ostatnia krew za darmo
  • Rambo: Ostatnia krew Napisy PL
  • Rambo: Ostatnia krew Napisy PL online
  • Rambo: Ostatnia krew oglądaj
  • Rambo: Ostatnia krew Napisy PL bez limitów
  • Rambo: Ostatnia krew bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rambo: Ostatnia krew online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.