Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Przyspieszenie / Acceleration

Przyspieszenie / Acceleration (2019) Lektor PL
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Przyspieszenie / Acceleration Lektor PL film za darmo online Vladik Zorich (Dolph Lundgren), władca przestępczego półświatka Los Angeles, odkrywa, że został zdradzony przez swoją najbardziej zaufaną agentkę, Rhonę (Natalie Burn). Chcąc ukarać kobietę, Vladik porywa jej syna i zmusza ją do wzięcia udziału w eliminacji swoich wrogów. Świadoma, że życie dziecka wisi na włosku, Rhona rusza na ciemne ulice Miasta Aniołów, by wykonać zadanie. Monitorując każdy jej ruch Vladik stopniowo odkrywa, że nie docenił matczynej miłości i determinacji Rhony.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Przyspieszenie / Acceleration
  • Przyspieszenie / Acceleration online
  • Przyspieszenie / Acceleration za darmo
  • Przyspieszenie / Acceleration Lektor PL
  • Przyspieszenie / Acceleration Lektor PL online
  • Przyspieszenie / Acceleration oglądaj
  • Przyspieszenie / Acceleration Lektor PL bez limitów
  • Przyspieszenie / Acceleration bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Przyspieszenie / Acceleration online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.