Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Przypadek Johanny Langefeld

Przypadek Johanny Langefeld (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Case of Johanna Langefeld
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Przypadek Johanny Langefeld Lektor PL film za darmo online Historia Johanny Langefeld, komendantki kobiecych obozów koncentracyjnych, SS Oberaufseherin, która w grudniu 1946 roku uciekła z więzienia Montelupich w Krakowie. Jej ucieczkę zorganizowały Polki, byłe więźniarki obozu w Ravensbrück. Przez 10 lat ukrywały esesmankę przed władzami, a w 1957 roku pomogły jej wrócić do Niemiec. Historia ta przez wiele lat trzymana była w tajemnicy, bo jej ujawnienie groziło karą zarówno dla Langefeld, jak i dla więźniarek. Polsko-niemiecka ekipa filmowa próbuje wyjaśnić tajemnicę ucieczki Langefeld. Dociera do materiałów i relacji świadków, które prowadzą do zaskakujących odkryć.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Przypadek Johanny Langefeld
  • Przypadek Johanny Langefeld online
  • Przypadek Johanny Langefeld za darmo
  • Przypadek Johanny Langefeld Lektor PL
  • Przypadek Johanny Langefeld Lektor PL online
  • Przypadek Johanny Langefeld oglądaj
  • Przypadek Johanny Langefeld Lektor PL bez limitów
  • Przypadek Johanny Langefeld bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Przypadek Johanny Langefeld online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.