Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina...

Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... (2018) Lektor PL
Czas trwania:
1 godz. 4 min.
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... Lektor PL film za darmo online Dokument jest próbą przybliżenia testamentu politycznego Lecha Kaczyńskiego, który chciał zacieśnić relacje Polski z Gruzją i Ukrainą w ramach idei Międzymorza. Kwestia ta została poruszona w raporcie posłanki Małgorzaty Gosiewskiej, która oskarżyła Rosję i Władimira Putina o wspieranie prorosyjskich separatystów destabilizujących sytuację we wschodniej Ukrainie. Film Macieja Grabysy i Wojciecha Jachymiaka jest kontynuacją ich produkcji "Przyjaźń w cieniu Kremla. Dzisiaj Gruzja" z 2017 roku. Wówczas inspiracją dla cyklu było słynne przemówienie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Tbilisi, wygłoszone tuż po inwazji rosyjskiej na Gruzję. Druga część serii jeszcze dobitniej przedstawia bierność świata Zachodu wobec odradzającej się potęgi rosyjskiego imperium.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina...
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... online
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... za darmo
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... Lektor PL
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... Lektor PL online
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... oglądaj
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... Lektor PL bez limitów
  • Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Przyjaźń w cieniu Kremla. Jutro Ukraina... online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.