Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Przesłuchanie

Przesłuchanie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Criminal Audition
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Przesłuchanie Lektor PL film za darmo online A darkly funny, claustrophobic Midnight Movie to laugh, wince and gasp at. An ex-lawyer and his crack team run an underworld service; they seek the most desperate and greedy to become fake criminals to take the fall for the rich and powerful elite’s felonies. The process is known as the Criminal Audition. In an undisclosed location, over one night they will put three individuals through hell to find the perfect candidate for their latest assignment. But their world is turned upside down when they face lies, deceit, murder and a very dangerous new client auditioning for their biggest job yet.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Criminal Audition
  • Criminal Audition online
  • Criminal Audition za darmo
  • Criminal Audition Lektor PL
  • Criminal Audition Lektor PL online
  • Criminal Audition oglądaj
  • Criminal Audition Lektor PL bez limitów
  • Criminal Audition bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Przesłuchanie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.