Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Przebudzenie dusz
15826 wyświetleń

Przebudzenie dusz

(2017) Lektor PL
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Przebudzenie dusz
  • Przebudzenie dusz online
  • Przebudzenie dusz za darmo
  • Przebudzenie dusz Lektor PL
  • Przebudzenie dusz Lektor PL online
  • Przebudzenie dusz oglądaj
  • Przebudzenie dusz Lektor PL bez limitów
  • Przebudzenie dusz bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Przebudzenie dusz online

zobacz również:
VFW
VFW (2019)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.