Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Prezydent

Prezydent (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The President
Czas trwania:
115 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Prezydent Lektor PL film za darmo online Film inspirowany wydarzeniami Arabskiej Wiosny z grudnia 2010, które przyniosły kres rządom wielu dyktatorów. W zmyślonym państwie na Kaukazie właśnie trwa zamach stanu. Przywódca narodu, Prezydent ma wielkie szczęście: udaje mu się uciec z pałacu. Trafia na ulicę ze swoim 5-letnim wnukiem. Musi się ukrywać, bo za jego głowę wyznaczono wysoką nagrodę. Przebiera się za wędrownego muzyka i przemierza kraj korzystając z gościny przypadkowo poznanych ludzi. Każdego dnia dowiaduje się, co sądzą o jego wieloletniej dyktaturze i reżimowych metodach rządzenia. Współczesna bajka o władzy, pojednaniu i nadziei na przerwanie niekończącego się kręgu przemocy. Czy po krwawej rewolucji możliwa jes

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Prezydent
  • Prezydent online
  • Prezydent za darmo
  • Prezydent Lektor PL
  • Prezydent Lektor PL online
  • Prezydent oglądaj
  • Prezydent Lektor PL bez limitów
  • Prezydent bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Prezydent online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.