Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Prawo do zemsty

Prawo do zemsty (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Hollow Point
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Prawo do zemsty Lektor PL film za darmo online Wykładowca Nolan Cooray (Dilan Jay) jest oddanym rodzinie człowiekiem, który żyje zgodnie z prawem. Wszystko zmienia się, kiedy jego żona i córka zostają zabite z zimną krwią przez Triggera (Jay Mohr). Mężczyzna nie zostaje ukarany za swój czyn, a Nolan traci wiarę w skuteczność systemu i postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Ponosi jednak porażkę i sam trafia do więzienia. Dzięki temu jednak poznaje charyzmatycznego prawnika, Hanka Carmaca (Luke Goss), który pomaga mu odzyskać wolność. Nolan przyłącza się do jego ekipy samozwańczych stróżów prawa, którzy walczą z przestępczością w mieście i wymierzają kary winnym.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Prawo do zemsty
  • Prawo do zemsty online
  • Prawo do zemsty za darmo
  • Prawo do zemsty Lektor PL
  • Prawo do zemsty Lektor PL online
  • Prawo do zemsty oglądaj
  • Prawo do zemsty Lektor PL bez limitów
  • Prawo do zemsty bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Prawo do zemsty online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.