Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Powrót na wyspę Sylt
3048 wyświetleń

Powrót na wyspę Sylt (2018) Lektor PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj za darmo Powrót na wyspę Sylt Lektor PL filmy Kierownik projektu, Kevin (Fabian Busch), nie cierpi Sylt, bo w przeszłości nie był zbyt szczęśliwy w tej okolicy. Jesienią spędza tam urlop z córką, Lilly (Paula Hartmann). Przy okazji musi dopilnować ważnych interesów swojej firmy, która zamierza wybudować na wyspie luksusowe obiekty wypoczynkowe. Niestety obiekt planowany jest na terenie posiadłości Bente (Katja Studt), znanej przeciwniczki gentryfikacji i ratowniczki WOPR. Dodatkowe utrudnienie stanowi fakt, że architekt był kiedyś szaleńczo zakochany w tej kobiecie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Powrót na wyspę Sylt
  • Powrót na wyspę Sylt online
  • Powrót na wyspę Sylt za darmo
  • Powrót na wyspę Sylt Lektor PL
  • Powrót na wyspę Sylt Lektor PL online
  • Powrót na wyspę Sylt oglądaj
  • Powrót na wyspę Sylt Lektor PL bez limitów
  • Powrót na wyspę Sylt bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Powrót na wyspę Sylt online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.