Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Powrót do młodości
13591 wyświetleń

Powrót do młodości (2015) Lektor PL
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Powrót do młodości Lektor PL filmy Eric (Franck Dubosc) i Patrice (Kad Merad) są przyjaciółmi od czasów liceum. W pewnym momencie jednak ich drogi się rozeszły, a każdy z nich wybrał zupełnie inne życie. Eric to lubiący dobrą zabawę lekkoduch, zmieniający partnerki jak rękawiczki. Patrice z kolei wybrał życie monogamicznego ojca i męża. Pewnej nocy, gdy przyjaciele wspominają przy alkoholu dawne czasy, niespodziewanie przenoszą się do 1986 roku, kiedy mieli zaledwie 17 lat. Powrót do przeszłości okazuje się wymarzoną szansą na naprawę błędów młodości i sprowadzenia życia na właściwe tory.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Powrót do młodości
  • Powrót do młodości online
  • Powrót do młodości za darmo
  • Powrót do młodości Lektor PL
  • Powrót do młodości Lektor PL online
  • Powrót do młodości oglądaj
  • Powrót do młodości Lektor PL bez limitów
  • Powrót do młodości bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Powrót do młodości online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.