Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Powrót Bena Ben Is Back
19347 wyświetleń

Powrót Bena Ben Is Back

(2019)
Czas trwania:
1 h 43 min 18s 157 ms
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa ? swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest ?czysty? i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Powrót Bena Ben Is Back (2018)
  • Powrót Bena Ben Is Back (2018) online
  • Powrót Bena Ben Is Back (2018) za darmo
  • Powrót Bena Ben Is Back (2018) Lektor PL
  • Powrót Bena Ben Is Back (2018) Lektor PL online
  • Powrót Bena Ben Is Back (2018) oglądaj
  • Powrót Bena Ben
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Powrót Bena Ben Is Back online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.