Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Postrach nocy

Postrach nocy (1985) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Fright Night
Czas trwania:
107 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Postrach nocy Lektor PL film za darmo online Oto Jerry Dandridge. Jest uroczy, pełen seksu i lubi spać do późna. Mógłbyś pomyśleć, że jest sąsiadem idealnym. Nic bardziej mylnego, zanim bowiem zaprosisz go na całonocną imprezę, musisz wiedzieć jedno: Jerry lubi ciepłe, czerwone napoje serwowane wprost z tętnicy szyjnej. Tylko siedemnastoletni Charley Brewster zna niesamowity sekret Jerry'ego. Kiedy nikt nie daje mu wiary, Charley zwraca się o pomoc do Petera Vincenta, prezentera telewizyjnych horrorów. Czy zwykłym śmiertelnikom uda się ocalić Charleya i jego piękną ukochaną Amy przed gniewem przebiegłego krwiopijcy?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Postrach nocy
  • Postrach nocy online
  • Postrach nocy za darmo
  • Postrach nocy Lektor PL
  • Postrach nocy Lektor PL online
  • Postrach nocy oglądaj
  • Postrach nocy Lektor PL bez limitów
  • Postrach nocy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Postrach nocy online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.