Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Postrach nocy 2: Nowa krew

Postrach nocy 2: Nowa krew (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Fright Night 2: New Blood
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Postrach nocy 2: Nowa krew Lektor PL film za darmo online Za dnia Gerri Dandridge jest ponętną panią profesor, nocą zaś przekształca się w wampira o nienasyconym pragnieniu ludzkiej krwi. Gdy grupa studentów jedzie na wymianę zagraniczną, studiować w Rumunii, nieuchronnie wpadają w przerażającą pułapkę. Charley i Ed muszą powstrzymać Gerri zanim ta napije się i wykąpie w krwi, urodzonej podczas nowiu Księżyca dziewicy, którą okazuje się być była dziewczyna Charleya, Amy. Studentom pomaga Peter Vincent - łowca wampirów i jednocześnie gospodarz telewizyjnego reality show "Postrach nocy". Muszą zniweczyć krwiożerczy plan Gerri i uratować Amy przed losem gorszym niż śmierć.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Postrach nocy 2: Nowa krew
  • Postrach nocy 2: Nowa krew online
  • Postrach nocy 2: Nowa krew za darmo
  • Postrach nocy 2: Nowa krew Lektor PL
  • Postrach nocy 2: Nowa krew Lektor PL online
  • Postrach nocy 2: Nowa krew oglądaj
  • Postrach nocy 2: Nowa krew Lektor PL bez limitów
  • Postrach nocy 2: Nowa krew bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Postrach nocy 2: Nowa krew online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.